Po bënte "Twerk" në skenë, reperes i shqyhen pantallonat (FOTO LAJM)

Cardi B ka përjetuar një moment tepër të sikletshëm përgjatë performancës së saj në Arts and Music Festival në Tennessee. Ndërkohë që po kërcente dhe po bëntetwerk’, reperja pësoi një incident me veshjen, që iu gris pikërisht në pjesën e të pasmeve.

Pasi u lajmërua nga punonjësit e skenës, Cardi B iu desh të linte skenën për t’u ndërruar menjëherë. E teksa nuk dihet nëse ishte faji i stilistes apo i të pasmesve bombastike të reperes, kujtojmë se kjo ishte dalja e saj e parë në skenë pak pasi anuloi koncertet nga problemet shëndetësore që kishte pasur me operacionet plastike.

Shtuar më 17/06/2019, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori