Po bën xhiron e rrjetit, Rita Ora heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO LAJM)

Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me origjinë greko-franceze, që quhet Romain Gavras.

Dyshja ka vendosur të kalojë bashkë edhe ditët e nxehta të verës. Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa s’mundën t’i shpëtonin dot syrit të paparacëve.

Në një moment, Rita ka hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri, ndërsa fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.

Shtuar më 01/08/2020, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori