Po bëjnë namin në rrjet, kush janë 2 bukuroshet që "pushtuan" rrugët me biçikleta (FOTO LAJM)

Yjet e “Love island” Elma Pazar dhe Georgia Steel morën gjithë vëmendjen teksa shëtisnin me biçikletë rrugëve të Londrës.

Veshur me pantallona xhins shumtë të shkurtra, bukuroshet u siguruan që të gjthë sytë të ishin mbi to.

Dhe pa asnjë dyshim, vajzat bukuroshe ia arritën më së miri.

Shtuar më 02/06/2020, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori