Plotësisht të ndryshme, çfarë i bëri bashkë Ivankën dhe Kim Kardashian
Ivanka Trump ka rënë plotësisht dakord se vizita e Kim Kardashian në Shtëpinë e Bardhë ishte pozitive.

Ylli 37-vjeçar i "Keeping Up With The Kardashians", që më parë arriti të fitojë lirinë e të dënuarës me burgim të përjetshëm Alice Marie Johnson, mori pjesë në një seancë dëgjimore mbi reformimin e sistemit të ndëshkimit dhe faljes, drejtuar nga këshilltari i presidentit dhe dhëndri i tij, Jared Kushner.

Më pas, Kim pozoi për një foto me Ivanka dhe Kushner, përbri komentatorit të CNN Van Jones dhe Leonardo Leo, që ishin gjithashtu të pranishëm në seancë.

“Seancë shumë produktive sot në Shtëpinë e Bardhë mbi mënyrat për të përmirësuar procesin e faljes me lider të politikës dhe dhe mbështetës së reformimit të sistemit të ndëshkimit,” shkruajti Ivanka mbi foton e postuar në Tëitter, të cilën Kim e ripostoi. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2018, ora 18:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori