Plot sharm dhe elegancë, Xhesika Berberi do ju rrëmbejë zemrat (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

@albertmarashistudio 💗💗

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Ajo është një nga modelet shqiptare me një bukuri të thjeshtë dhe mahnitëse.

Modelja e njohur Xhesika Berberi kësaj radhe ka realizuar një fotosesion mjaft të veçantë ku siç do here binte në sy pamja e saj natyrale.

Xhesika shihet e shtrirë, e veshur me shumë stil dhe pa grim teksa merr rrezediellit.

Bukuroshja bionde dukej në formë të shkëlqyer dhe tejet atraktive teksa pranoj komente të shumta pozitive nga fansat dhe miqtë
Plot sharm dhe elegancë, Xhesika Berberi do ju rrëmbejë zemrat (FOTO LAJM)

Shtuar më 02/07/2020, ora 23:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori