Plasi sërish! Justin Bieber i shpall "luftë" Selenës me albumin e ri (FOTO LAJM)
Pas 4 vitesh, Justin Bieber thuhet se po punon për albumin e tij të ri.

Së fundmi këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale foto ku shkruhet viti 2020">2020 mbi një sfond të zi.

Në këtë mënyrë ai lajmëron se diçka e madhe do të ndodhë në këtë vit, por nuk tregoi se për çfarë bëhet fjalë.

Megjithatë, fansat janë të bimdur se bëhet fjalë për albumin e tij, të cilit fansat e i kanë vënë emrin “JB5”.

Ata shprehen të emocionuar për rikthimin e idhullit të tyre dhe sigurisht që mezi po presin ta kenë në dorë.

Por këtu ka edhe diçka tjetër që po diskutohet!

Të shumtë janë ata që mendojnë se Justin po i shpall ‘luftë’ Selenës me albumin e ri, pasi edhe ajo ka treguar se në vitin 2020">2020 do të publikojë albumin e ri.

Deri më tani Selena ka publikuar dy këngë nga albumi i ri, “Lose you to love me” dhe “Look at her now”, që janë pëlqyer shumë nga fansat e saj.

Shtuar më 13/12/2019, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori