Plas skandali në Turqi, aktorit të njohur i publikojnë fotot intime
Pëlqej
Aktori turk i njohur për rolin e "Xhan" në serialin "Iliski durumu karisik", Berk Oktay ka rënë së fundmi pre e hakerave të cilët i kanë bërë gjëmën.

Në Instagramin e bashkëshortes së tij, Merve Sarapcioglu janë publikuar disa foto ku aktori 35-vjeçar shfaqet komplet lakuriq.

Fotot lakuriqBerk i shokuan të gjithë, por u fshinë brenda një kohe të shkurtër shkruan xing.al.

Pavarësisht kësaj, shumë kanë mundur t'i ruajnë dhe imazhet po bëjnë namin në rrjet.

Berk Oktay është një nga aktorët më të famshëm turq me rolet e tij në filmat "Arka Sokaklar", "Savasci", "Aşktan Kaçılmaz" etj.

Shtuar më 22/03/2018, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori