Plas sherri mes Lorit dhe Adelina Tahirit
Pëlqej
Loreta Kaçka - Lori
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Konfliktet mes këngëtarëve të skenës shqiptare gjithmonë kanë ekzistuar, qofshin ato dhe debate verbale. Një i ngjashëm ka ndodhur ditën e hënë gjatë xhirimeve të televizionit “Alsat” në Shkup për festat e fundvitit, në mes këngëtareve Adelina Tahiri dhe Loreta Kaçka, e njohur nga të gjithë si Lorim shkruan Bluetooth.

E gjitha është bërë për shkak të akuzave që Lori ka hedhur ndaj Adelinës, duke i thënë se gjatë performancës së saj në skenë ajo dhe e ëma e saj e kanë përqeshur me mimika.

Këto akuza i kanë hedhur poshtë Adelina dhe e ëma e saj, duke thënë se nuk është e vërtetë se e kanë përqeshur atë. Debati për pak ka kaluar në konfrontim fizik, për shkak të tensionit të lartë dhe mënyrës së debatit, por ndërhyrja e kolegëve të tjerë ka qetësuar gjakrat.

Pas kësaj, Adelina ka qëndruar deri në fund me nerva. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.