Plas në shtëpinë e Eni Koçit, prindërit nuk pranojnë lidhjen me Gencin
Pëlqej
Këngëtarja Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë një lidhje në muajin dhjetor por ky pranim publik i historisë së tyre të dashurisë duket se nuk është pritur aspak mirë nga familja e 22-vjeçares.

Burime pranë çiftit, thonë se shkak për këtë krizë dhe mosdakortësi është bërë e shkuara e Gencit, i cili, përveç faktit që është 15 vite më i madh se Eni, ka pasur një martesë që ka përfunduar me divorc, nga e cila ka një djalë të quajtur Gjin, për të cilin kujdeset këngëtari.

I gjithë ky ngërç në familjen e Enit për pranimin e lidhjes ka ndodhur pikërisht këto katër javë, që nga deklarimi i lidhjes së çiftit për festa, shkruan Panorama Plus.

Pak ditë më parë Greta Koçi iu përgjigj ndjekësve të saj në Instagaram lidhur me marrëdhënien e saj me kunatin, Gencin duke pohuar se ‘marrëdhënia mes tyre momentalisht është në krizë”.

Ndonëse e ftuar në një emision së fundmi, këngëtarja Greta Koçi- njëkohësisht motra e madhe e Enit- ka thënë se familja e saj shkon shumë mirë dhe ka një marrëdhënie të mrekullueshme me dhëndrin nga Kosova.
Shtuar më 14/02/2019, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori