Plas në Shiko Kush Luan, Ermali sulmon e shtrin në tokë Luanën

Pëlqej
Ditën e sotme po ndodh puntata e tretë e Shiko Kush Luan.

Ajo që vihet re është pjesmarrja e Ermal Mamaqit duke i kthyer kështu qokën Luanës.

Por në fillim të emisionit ndodhi një incident pasi Ermali imitoi Luanën dhe kështu kur Luana u shfaq në skenë, ai e shtriu në tokë për ta sulmuar.

Sigurisht gjithcka ishte në kuadër të shakasë, dhe të ftuarit janë shkrirë së qeshuri. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori