Plas në rrjet, Flori dhe Fifi puthen në buzë (VIDEO)
Flori Mumajesi publikoi krejt papritur këngën më të re në bashkëpunim me Brunon, me titull "Ja ke bo vetes".

Sigurisht si gjithnjë kënga është shumë shpejt një hit, por një tjetër video po qarkullon në rrjet.

Flori dhe Fifi shfaqen në momente intime si të dashuruar duke interpretuar këngën e re të Florit.

Janë bërë këto video shkak që të përflitet se Fifi dhe Flori kanë dicka, por askush nuk ka folur për këtë pjesë. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 08:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori