Plas në Big Brother, gruaja e Lupçes flirton me Danielin
Ditët kalojnë dhe loja në shtëpinë e çifteve po bëhet akoma edhe më interesante.

Disa ditë më parë Lupçe gjeti Katerinën në një krevat bashkë me Danielin dhe i kërkoi menjëherë të dilnin jashtë.

Mirëpo duket se ky afrimitet mes Katerinës e Danielit tashmë është kthyer në flirt dhe që të dy kanë harruar partnerët e tyre dhe janë fokusuar te njëri-tjetri, shkruan “joq”.

Ndërsa Danieli e ngacmonte me fjalë Katerinën, kjo e fundit i prekte flokët dhe i bënte masazh.

Duket se pranë tyre është edhe Ervini, por në një krevat tjetër. Po Fotinia e Lupçe?

Shtuar më 05/04/2017, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori