"Pjeshkat në palestër" (VIDEO)
Aktori Bes Kallaku ka zgjedhur që të vë në lojë vajzat të cilat i dedikohen pafundësisht palestrës.

Nuk janë të paktat raste kur ato shkojnë për një selfie, ose për tu takuar me mikeshat e tyre, ndërsa ushtrimet janë si një shenjë luksi.

Këtë gjë ka dashur që të vë në dukje dhe aktori i humorit, ndërsa bashkëngjitur videos që ka postuar në Facebook ka shkruar: "Pjeshkat prap n'palestër". /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2016, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori