Pjesë e serialit turk, Nik Xhelilaj flet shqip në film (VIDEO)
Aktori shqiptar Nik Xhelilaj kohwt e fundit ka korrur sukses nw Turqi ku dhe po xhiron njw serial.

“Nefes Nefese”quhet seriali në Turqi ku protagonist është aktori turk Sukru Ozyildiz.

Në një fragmentserialit, aktori Nik Xhelilaj në episodin e pestë, përveç gjuhës turke, përdor edhe atë shqipe.

Këtë fragment ai ka vendosur që ta ndajë në Instagram me të gjithë ndjekësit e tij. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 21:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori