Pirro Çako dhe Xhensila kthejnë edhe njëherë këngën që i ka përlotur të gjithë
Aktori i mirënjohur Timo Flloko ka promovuar mbrëmjen e djeshme librin e tij të dytë, “Kërcim në bosh”.

Ndër të tjerë aty ishte ftuar ehde Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Cako, të cilët bënë edhe një interpretim fantastik të këngës "Për një cast më ndali zemra" duke i dhënë magji kësaj mbrëmje.

Xhensila Myrtezaj në muajin e tetë të shtatzënisë shkëlqente si asnjëherë.

“E privilegjuar dhe e nderuar te isha pjesemarrese ne promovimin e librit me poezi te Timo Fllokos. Kisha nderin qe gjate mbremjes te kendoja nje nga poezite dhe tekstet me te bukura te shekullit, krah nje artisti si Pirro Cako. Libri me poezi “Kercim ne bosh” per te mos u humbur,”- shkruan Xhensila në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2018, ora 18:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori