“Piratët e Karaibeve”, në 2017 në kinematë botërore
Shumë shpejt do të rikthehen “Piratët e Karaibeve” dhe këtë lajm e ka konfirmuar stafi organizativ. Mësohet se "Piratët e Karaibeve" do të nisin në shkurt xhirimet për serinë e 5-të.

Në mes të shkurtit do të nisin xhirimet për “Dead Men Tell No Tales”, i cili do të jetë edhe titulli i filmit që do të pasojë 4 seritë e mëparshme.

Johnny Depp do të jetë sërish në rolin e kapitenit Jack Sparrow ndërsa Orlando Bloom do të rikthehet në rolin e Will Turner. Po ashtu mësohet se seria e 5 do të dalë në kinematë botërore në korrik të vitit 2017. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 18:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori