Pink me bluzë, "Go f**k your self" (FOTO)

Këngëtarja e mirënjohur Pink, ka dalë xhiro me bicilkletë se bashku me bashkëshortin dhe disa miq për ditëlindje të burrit të saj.

E veçanta e kësaj ishte pasi ata të gjith kishin të shkruar tek bluza "#Go F**k your self".

34-vjçarja është shprehur se unë mund të festoj akoma sikur të isha 21. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2014, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori