Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre
Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre 16 vjeçare në mënyrën më të mirë të mundshme – duke bashkëpunuar.

Dy këngëtaret e kanë incizuar një duet së bashku, i cili do të jetë pjesë albumit të ri të Aguileras. “Kemi bërë një duet për albumin e saj dhe nuk e di se kur do të dalë, por është fantastik”, ka thënë Pink. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2017, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori