Pesë engjëj seksi vendosin të na trembin për Halloween (FOTO LAJM)

Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney u shfaqën si engjëjt e Victoria’s Secret për Halloween.

veshura me të brendshme të bardha dhe me flatra, motrat e famshme treguan format, duke rivalizuar njëra-tjetrën.

Sipas jush, kush duket më mirë?
Shtuar më 01/11/2018, ora 10:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori