Përtej skenës, një kafe mes miqsh me Arbanën, Xhemin dhe Ledionin
Me nisjen e sezonit të ri, stafi i çdo televizioni është mbledhur për ti dhënë fund përgatitjeve dhe për të marrë duartrokitjet e publikut.

E njëjta gjë po ndodh edhe me Xhemi Shehun, Arbana Osmanin dhe Ledion Liçon. Së bashku kanë realizuar një foto, teksa ndodhen në një takim mes miqsh.

Përtej skenës, ata janë edhe miq mjaft të mirë. Këtë gjë ata e kanë demostruar edhe me postimin e fotove të ndryshme në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori