Përtej pasarelave, Kim pjesë e një filmi (FOTO LAJM)

Teksa Kim Kardashian është e shquar për linjat e saj dhe ajo mundohet me çdo kusht që të marrë vëmëndjen e merituar, kësaj radhe e shohim që të jetë edhe pjesë e një filmi.

Emocionet kanë qënë pozitive dhe si të tilla janë përcjelle edhe me anë të një fotoje në Instagram prej saj. Kim Kardashian tashmë do ta shohim me një rol në filmin e animuar “American Dad”.

Ylli televiziv ka rolin e një jashtëtokësoreje. “Jam shumë e entuziazmuar për episodin e sotëm të ‘American Dad’. Luaj rolin e një jashtëtokësoreje të fiksuar pas Roger”, ka shkruar Kim, krahas një fotografie të publikuar në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori