"Përse nuk fejohem me të dashurën", flet për herë të parë reperi shqiptar
Elita Rudi dhe Gjiko janë padyshim një nga çiftet më të diskutuara të momentin.

Dashuria e tyre po i ngjason përrallave me fund të lumtur.

I ftuar në emisionin “Top Show Magazine”, Gjiko foli për historinë e tyre të dashurisë.

Elita është e dashur ime. Ne bashkëjetojmë ndaj si me unazë, e si pa unazë është njësoj. Ajo është 24 vjeç, i duhet të punoj edhe pak” – tregoi Gjiko.

I pyetur sesi e thërret me përkëdheli të dashurën e tij, Gjiko përgjigjet: “E thirri Eli ose Gjyle. Ishte Shën Valentini dhe për shkak të angazhimeve na u prishën planet. Pashë fluturimet dhe kishte një fluturim të lirë për në Verona. Të them të drejtën, as nuk e dija se nga i binte dhe se ishte vendi i Romeos dhe Xhuljetës. E zgjova në mengjes Elitën, i kërkova të bëhej gati se kishim vetëm 30 minuta kohë për t’u nisur. E kështu lindi historia e Rremës dhe Gjylit.” /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 11:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori