Përse i fshiu Elvana Gjata fotot e ditëlindjes? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ashtu siç diskutohet prej disa ditësh, këngëtarja e famshme shqiptare Elvana Gjata festoi ditëlindjen ku mbajti edhe koncertin e saj të parë recital.

Ajo ftoi miqtë më të afërt dhe bashkëpunëtorë në koncert, ndërsa një ditë më pas publikoi fotografitë me të ftuarit specialë. Por mesa duket fotot e saj të ditëlindjes ajo i ka fshirë.

Nuk i ka pëlqyer vetja apo është mërzitur me ndonjë të pranishëm?! /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori