Përpiquni të mos qeshni, pozat e dështuara të këtyre modeleve bëhen hit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele.

Në një larmishmëri racash, formash, peshash dhe sigurisht pozicionesh, modeletfotot e galerisë do t'ju skrijnë së qeshuri.

Më shumë sesa profesionale, fotot duken qesharake dhe vajzat duhet të kenë qarë pas shkrepejeve. /aalbeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 23:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori