Përlotet Vjollca Hoxha, momenti më prekës i dasmës së Sarës dhe Ledionit (VIDEO)
Një muaj më parë çifti i shumë komentuar i showbizit, Sara Hoxha dhe Ledion Liço i dhanë fund beqarisë me nje dasëm mashështore të organizuar në Como të Italisë.

Të afërm, miq, bashkëpunëtorë e shumë personazhe VIP ishin të ftuar në dasmën që u kthye në qëndër të vëmëndjes për ditë të tëra.

Çifti kishin preferuar që ditën e tyre më të rëndësishmë ta shijonin në maksimum duke mos lejuar që shumë foto dhe video të publikoheshin në rrjetet sociale.

Mirëpo Lori nëpërmjet kanalit të saj zyrtar në YouTube na ka zbuluar me anë të një video me të gjitha prapaskenat e një nate përpara dasmës.

Në një prej sekuencave të videos shihet nëna e tyre Vjollca Hoxha e cila është duke bashkëbiseduar më vajzat preket dhe përqafon të bijën që po martohet.
Shtuar më 17/09/2018, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori