Përlotet para kamerave Behar Mera: Zemrat e mia! (VIDEO)
Aktori i humorit Behar Mera është përlotur pasditen e sotme, pasi ka parë një video-mesazh nga dy persona, të cilët ai i quan mjaft të shtrenjtë, nipërit e tij.

I ftuar në rubrikën “N’fermë”, në “E diell”, gazetari Ervin Kurti i tregoi aktori një video-mesazh nga nipërit e tij, që i shprehnin dashurinë.

“Kam përgatitur diçka të vogël, në bashkëpunim me Ivën…”- i thotë gazetari dhe i jep tabletin aktorit që të shikojë videon.

video, të dy nipërit, dëgjohet të zihen me njëri-tjetrin.

“Është gjyshi i Amarti, jo është i Turit,”- thonë të vegjlit, me dëshirën e madhe për ta pasur secili gjyshin vetëm për vete.

“Zemrat e mia, shpirtrat e mi,”- thotë Behari mes emocionesh.

Shtuar më 25/10/2020, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori