Përlotet këngëtarja Adele
Pëlqej
Këngëtarja e famshme Adele, u shfaq tepër e emocionuar në
përkujtimoren, e viktimave të katedrales të Shën Palit këtë të
enjte, transmeton albeu.com.

Këngëtarja 29 vjeçare e hitit ''Hello'' ishte e shoqëruar nga aktoria Carey Mulligan dhe bashkëshortin e saj muzikant Marcus Mumford për ngjarjen që nderoi 71 viktimat e zjarrit vdekjeprurës në bllokun perëndimorLondrës e cila ndodhi në datën 24 qershor të këtij viti.

Adele u emocionua dhe shpërtheu me lot në lidhje me këtë incident, i cili konsiderohet si një nga zjarret më të rënda në historinë britanike. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori