Përkrah Leonardo Di Caprio-s, një tjetër modele shqiptare (FOTO LAJM)

Bukuroshja 23 vjeçare Heidi Lushtaku, do të jetë përkrah Leonardo Di Caprio-s. Modelja shqiptare e cila vite më parë la Kosovën bashkë me familjen dhe u vendos në Zvicër, ka bërë me dije se do të luajë një flm, ku pjesëmarrës është edhe Leonardo Di Caprio.

"E vërteta është që nuk kam të drejtë të jap informacione, e të flas për atë film. Mundem vetëm të tregoj se Leonardo Di Caprio ka lidhje me këtë film, ku unë kam rolin e protagonistes. Jam shumë krenare", ka thënë më tej ajo. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori