E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
Përfundon festivali i Kanës, 20 foto më të bukura (FOTO LAJM)

Mbrëmja e djeshme ishte e fundit e këtij viti për festivalin e Kanës.

Ai filloi dy javë më parë duke tërhequr në tapetin e kuq figurat më të spikatura të kinematografisë, modelingut dhe jo vetëm.


Ky foto album bardh e zi, sjell ndodhitë e momentet më të paharueshme të yjeve gjatë tapetit të kuq, në një dritë ndryshe./albeu.com/


Shtuar më 26/05/2019, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori