Për trendin e ri të fotove, hapni frigoriferin!
Duket se fotot me ushqime janë kthyer në modë, pasi një tjetër modele e njohur ka realizuar një të tillë.

Bëhet fjalë për shqiptaren Aurela Hoxha, e cila ka realizuar set fotosh duke pozuar pranë ushqimeve.

Në foto shohim një sanduiç, domate dhe vezë të zier, si dhe Aurela Hoxhën të veshur me një trupore seksi të zezë që pozon pranë tyre.

“Shije napoli. Mezi pres të ndaj me ju projektin tim të ardhshëm”, shkruan Aurela. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2017, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori