"Për të qeshur e për të qarë", Blerina Bombaj tregon momentin më të bukur me vajzën (VIDEO)
Dietelogia e dashur për publikun, Blerina Bombaj është nënë e dy fëmijëve, me të cilët ka një marrëdhënie speciale dhe dashurinë për ushqimet ia ka kaluar edhe atyre.


Në ditëlindjen e vajzës Blerina organizoi një festë ku performoi bashkë me të bijën të veshura njësoj, nën ritmet e këngës "Në shtëpinë tonë".

Kërcimit të tyre iu bashkua edhe bashkëshorti e djali dhe këtë kujtim familjar, Blerina e ka ndarë me ndjekësit në Instagram duke shkruar se i vjen për të qeshur e për të qarë sa herë e shikon videon.

"Sa here e shoh kete kujtim nga 10vjetori i Anes, pervec se me vjen per te qeshur me vjen edhe per te qare. Nuk e di, po kjo kenga eshte shume pershkuese", shkruan Blerina.
Shtuar më 19/10/2019, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori