Për të gjithë kuriozët, si dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM)

Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe Kate të elipsonin pallatin mbretëror, ishte ajo.

Si dukej në moshë të re mbretëresha?

Më poshtë do të gjeni foto të rralla nga rinia e saj, në kohën kur nuk vishte kapele shumëngjyrëshe që kombinojnë me fundet tipike të saj.

Mbretëresha duket e bukur sa ska, dhe e meriton kurorën mbi kokë./albeu.com/
Shtuar më 04/10/2020, ora 22:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori