Për shkak të zisë, RTSH nuk transmeton Eurosong
RTSH nëpërmjet një njoftimi bëri të ditur:

“Në respekt të ditës së zisë, të shpallur nga Qeveria shqiptare, në zbatim të ligjeve dhe Kushtetutës së Republikës së Shqipërisë njoftojmë teleshikuesit shqiptarë se nata e parë e Festivalit Evropian, ku konkurron përfaqësuesja e Shqipërisë, Rona Nishliu, do të transmetohet e regjistruar në orën 00.05 të datës 23 maj”.
Shtuar më 22/05/2012, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori