Për shkak të shtatzanisë Sara Hoxha ndjek vetëm një trend dhe s'ka faj (FOTO LAJM)

Vetëm pak kohë më parë, Sara Hoxha dha lajmin e bukur se është sërish në pritje të ëmbël. Mes kujdesjes për London dhe bebit që do të vijë, ajo gjen shpesh kohë për të ndarë këshilla në Instagram për nënat e reja. Më herët, ajo sugjeroi disa libra për nënat shtatzënë, ndërsa këtë herë na zbuloi pak më shumë nga ajo që po kalon. Sigurisht që tashmë Sara është shumë e kujdesshme për sa i përket veshjeve të saj ku me siguri ka eleminuar rrobat e ngushta dhe takat, por kjo nuk do të thotë që ajo s’mund ta kurojë veten.

Mirëpo trendi i vetëm që po ndjek Sara gjatë shtatzënisë së saj është pikërisht rregullimi i thonjve.

“I vetmi trend që unë mund të ndjek sa jam shtatzënë, janë thonjtë.”, shkroi ajo në një postim të publikuar në instastory.
Shtuar më 23/08/2019, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori