Për sa para u larguan nga Portokallia? Aktori flet për pagën në Tv Klan
Kimikati vetëm pas pak vitesh në skenën e Portokalli, vendosi të largohej për të shkuar në Tv Klan sëbashku me Besin dhe Erionin.

Nëse e ka bërë për arsye financiare, Kimikati është përgjigjur në mënyrë të drejtpërdrejtë.

"Nuk jam më i shtrenjtë sesa në Top. Jam aty-aty. Kam shkuar në Klan afërsisht me të njëjtën pagesë që kisha në Top. Nuk kam shkuar me një blerje të madhe. Nuk ka qenë kusht pagesa.

Unë, Besi dhe Erioni kemi një punë që e bëjmë për të mirën e emisionit. Ndikimi monetar nuk ka qenë absolutisht fare. Ne thjesht kemi dashur të punojmë të tre. As unë, as Besi as Erioni nuk kemi pagesa marramendëse", u shpreh Olsi. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2018, ora 23:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori