Për Ledri Vulën sot është një ditë e shënuar

Reperi i njohur dhe i dashur për publikun Ledri Vula sot ka një ditë të shënuar.

10 korriku është data e lindjes së reperit Ledri Vula.

Sot Vula feston ditëlindjen e tij të 31-të dhe njëkohësisht po gëzon suksesin e tij më të madh në karrierë.

Ai ka marrë shumë urime për ditëlindje nga fansat dhe miqtë në rrjetet sociale.

Padyshim që kjo ditëlindje do të mbahet mend pasi ai aktualisht është shumë aktiv dhe i suksesshëm në muzikë. /albeu.com/

Shtuar më 10/07/2017, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori