Për herë të parë, Valdrin Sahiti tregon SMS e tij me Cardi B
Cardi B i habiti të gjithë shqiptarët kur i bëri “follow” në Instagram stilistit shqiptar, Valdrin Sahiti.

Mirëpo Cardi nuk e ka lënë vetëm me një “folloë”. Valdrini është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, ku zbuloi se me reperen ka komunikuar edhe me mesazhe.

“Kur pashë mesazhin po dyshoja. Më pas më thanë se është vetë Cardi që po më shkruante. Ishte shumë ndjenjë e mirë, shumë motivuese”, u shpreh Valdrini.

Ermali zbuloi se Cardi i kishte shkruar Valdrinit se i pëlqente shumë një nga fustanet e tij dhe ja kishte kërkuar t’ja çonte.
Shtuar më 23/03/2019, ora 23:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori