Për herë të parë, Sokol Balla poston foto me fëmijët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sokol Balla është treguar gjithnjë diskret sa i përket jetës private, por në një ditë të shënuar si kjo, gazetari ka vendosur ta thyejë këtë rregull.

Ditën e sotme djali i tij, Colin feston ditëlindjen dhe Balla ka vendosur ta urojë me një foto nga ato të rrallat.

Gazetari shfaqet me dy fëmijët e tij përqafuar, teksa shijojnë pamjen e detit përballë tyre. "Gëzuar ditëlindjen Colin", shkruan Balla, shkruan Xing.

Ndërsa vajzës gazetari i ka zbuluar edhe portretin me një foto të publikuar pak kohë më parë ku e quante atë princeshën e tij. /albeu.com/


Shtuar më 20/07/2018, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori