Për herë të parë, Sara Hoxha tregon perlën ku po kalojnë muajin e mjaltit

Përmes një postimi të pak orëve më parë, Sara Hoxha na ka zbuluar diçka më shumë rreth muajit të saj të mjaltit. Teksa shfaqet në foto përkrah të birit, Hoxha shkruan:

“Udhëtim i vonë i muajitmjaltit. S’mund të mos e merrja me vete.”

Familja po pushon në ishujt Turks dhe Caicos, dy grupe ishujsh tropikalë në arqipelagun Lucayan të oqeanit Atlantik.

Për të patur një ide më të qartë shtojmë se ishujt në fjalë shtrihen në juglindje të Mayaguana- s në zinxhirin e ishujve Bahamas, në verilindje të Kubës shkruan anabel.

Dyshja lidhi kurorë më 11 gusht, në një ceremoni madhështore në liqenin e Como- s.
Shtuar më 27/10/2018, ora 18:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori