Për herë të parë, Ledioni dhe sara postojnë foton nga dasma

Pëlqej
Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes VIp-ave shqiptarë.

Shumë pak foto qarkulluan në internet dhe ato të turbullta.

Akoma nuk kemi parë një foto të plotë dhe me detaje të nuse Sarës e dhëndërr Ledionit.

Por sot Sara e ka lwshuar dorwn.

Ajo ka postuar foton e saj nuse teksa puthet me Ledionin dhe kaq ka mjaftuar qw tw gjithw fansat tw lumturohen pafund. /Albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori