Për herë të parë, kjo është vajza bukuroshe e pronarit të Tv Klan (FOTO LAJM)

Pëlqej
Emi Frangaj është ende gjimnaziste dhe ka vendosur që të rritet larg vëmëndjes së mediave, edhe përse i ati është pronar i një prej televizioneve më të mëdha në vend.

Vajza e e themeluesit dhe drejtuesit të "Tv Klan" Aleksandër Frangaj, Emi Frangaj ishte e pranishme pak ditë më parë, në ceremoninë e stilistit të njohur, Joni Peçi.

Emi dukej shumë elegante e veshur me një fustan të gjatë të zi, që e kishte kombinuar me një çantë jeshile.

Ajo kishte zgjedhur një make up shumë natyral, që i përshtatej më së miri edhe moshës së saj, shkruan Icon style.

Emi duket se i ngjan të atit për gjatësinë dhe duket shumë elegante në fotot e bëra publike nga stilisti Joni Peçi. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori