Për herë të parë, brenda garederobës gjigante të Noizyt (FOTO LAJM)

Noizy është një ndër reperët më në zë të momentit në media e rrjete sociale, ku numëron plot 1.6 milion ndjekës.

Reperi i njohur ka vite në skenë dhe vazhdon ta marrë njësoj dashurinë e fansave të tij, siç e merrte në fillimet e tij kur ishte ende i ri.

Ndërkohë rrallë ndodh që Noizy të ndajë me ndjekësit detaje nga ambienti i shtëpisë së tij, mirëpo e ka bërë së fundmi.

Ai ka publikuar në “Instastory” një video të garderobës së tij gjigante, më saktë dollapit të këpucëve.

Noizy ka filmuar këpucët e markave të ndryshme ndërsa nga videoja na u krijua përshtypja se ishim brenda një dyqani. Duket se reperi e dashuron stilin sportiv dhe atletet janë ato që mbizotërojnë në dollapin e tij.

Shtuar më 21/12/2020, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori