Për herë të parë, Blendi Fevziu zbulon si duket shtëpia e tij (FOTO LAJM)

Gazetari i njohur shqiptar, Blendi Fevziu, është shumë aktiv në rrjete sociale dhe vazhdimisht në profilin e tij në Instagram qëndron në kontakt me ndjekësit.

Ai ndan foto nga puna e udhëtimet e shumta nëpër botë, të cilat janë pasioni i tij më i madh.

Mirëpo, gazetari asnjëherë nuk na kishte treguar pamje të shtëpisë së tij.

Ai ndau me ndjekësit në Instagram disa foto nga shtëpia e tij në Tiranë, ku ka pozuar i veshur me këmishë e një kostum ngjyrë blu.

Fevziu shfaqet i ulur në kopshtin para vilës së tij, ndërsa në një tjetër foto ka pozuar në ballkon.

Siç e shohim në pozat e shkrepura, në vilën e tij mbizotërojnë ngjyra e verdhë dhe e bardhë, duke i dhënë shumë dritë e duke e bërë të duket tepër e këndshme.
Shtuar më 08/10/2019, ora 09:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori