Për herë të parë, Beatrix pozon topless dhe rrjeti nuk po përmbahet (FOTO LAJM)

Për të hequr pak vëmendjen nga virusi vdekjeprurës, hidhini një sy pozave topless të këngëtares Beatrix Ramosaj.

Ajo ka "djegur" rrjetin social Instagram duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja mban veshur vetëm një palë xhinse, ndërsa duar i ka vendosur kryq mbi gjoksin e saj.

“Më fal, nuk mund të të dëgjoj për shkak të volumit të flokëve të mia”- shkruan Beatrix, teksa ka hedhur flokët e gjatë mbi supe.

Në pozën e saj kanë vërshuar komentet e fansave, të cilët e komplimentojnë për fotot e nxehta.

Beatrix i ka munguar prej kohësh publikut me projekte të reja muzikore, ndërsa i ka premtuar fansave se do të rikthehet sa më shpejt.

Ndërkohë, ajo na mban të update-uar çdo ditë me jetën e saj në Instagram.

Shtuar më 12/03/2020, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori