Për çfarë kërkon falje sozia e Tunës, Albulena Ukaj?
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë e ftuar këngëtarja shqiptare, Albulena Ukaj, për të promovuar këngën e saj të re “Kërkoj falje”.

Albulena ngjan shumë me këngëtaren Tuna, një ngjashmëri që e ka vënë re dhe Arian Çani gjatë emisionit.

Ajo jetonZvicër momentalisht, ndërsa thotë në emision se ka lidhur ‘kurorë’ me muzikën. Më poshtë mund të dëgjoni klipin e ri të Albulenës.
Shtuar më 02/03/2019, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori