Patrisi dhe Tuna pranojnë se janë bashkë, por do të qeshni me të madhe
Fansat e çiftit të njohur shqiptar, Patris dhe Tuna, mund të qetësohen pasi dyshja vijojnë të jenë bashkë.

Përmes një postimi në Snapchat, Tuna ka bërë atë që çdo femër në një lidhje e ka provuar të paktën njëherë. Të vendosësh fytyrën tënde te trupi i partnerit.

Përmes një programi të rrjetit social Snapchat, kjo gjë është e mundur për këdo, por në këtë rast, mesazhi ishte ndryshe.

Tuna ka treguar se vijon të jetë pranë Patrisit, pavarësisht lajmeve për ndarje dhe ata të dy janë një. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2017, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori