Paska qenë e gjitha një gënjeshtër, ky është identiteti i vërtetë i Arbana Osmanit
Pëlqej
Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Por ajo është përpjekur gjithmonë që familjen e saj ta mbajë sekret dhe larg syrit të mediave.

Fotot me bashkëshortin janë shumë të rralla ndërsa djalit nuk ja ka zbuluar ende fytyrën.

Megjithatë një fakt që nuk dini për moderatoren është se emri i saj i vërtetë nuk është Arbana Osmani.

Në fakt në gjendjen civile moderatorja quhet Arbana Kero, pra mban mbiemrin e bashkëshortit.

Arbana ka lindur në Peshkopi ndërsa bashkëshorti i saj, Arditi në Tiranë. Ai është 8 vite më i madh në moshë dhe është financier.
Arbana dhe Arditi kanë 15 vite të martuar dhe kanë një djalë, 2 vjeç me emrin Jon. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2018, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori