Pasi Noizy publikoi klipin e ri, Enca nxjerr gishtin e mezit
Noizy publikoi dje klipin e tij më të fundit, “Gjuha e kampionit”. Një videoklip që u mirëprit nga fansat dhe u shpërnda gjerësisht në rrjetet sociale.

Menjëherë pasi Noizy publikoi klipin e tij të ri, Enca postoi në “Instagram” një foto ku nxjerr gishtin e mezit.

“Kur ti je Milka, por ai është mësuar me Albeni”, ka shkruar Enca krahas fotos.

Menjëherë fansat kanë komentuar duke i thënë se ajo ia ka dedikuar Noizy-t këtë status. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori