Pasi i mori vendin e parë, vajza "pulë" sulmon Elenin
Pasi deklaroi se ka marrë kërcënime me jetë nga Shqipëria, Netta Barzilai, fituesja e Eurovizion, ka thumbuar keq Elenin.


Në një konferencë së fundmi, Netta foli edhe për Elenin, këngëtaren shqiptare që përfaqësoi Qipron në Eurovision.

"Unë dhe Eleni ishim favorite për ta fituar. Mendoj se fitoi autenticeti. Unë isha në garë vetëm me veten time"- ka treguar ajo, duke lënë të kuptohet që sipas saj, performanca e Elenit ishte fallso. /albeu.com/


Shtuar më 16/05/2018, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori