Pasi e hoqën, e kthyen sërish në DWS
Pasi që është larguar nga spektakti Dancing With the Stars në televizionin Vision Plus, këngëtarja Afërdita Dreshaj është kthyer sërish në garë.

Këngëtarja është kthyer pasi që producentët e këtij emisioni e kishin hapur një rivotim, i cili ktheu në garë tre ish të eliminuar të kësaj gare. Bashkë me Afërditën në garë u kthye edhe këngëtari Seldi Qalliu, transemton indeksonline.

Afërdita ishte ankuar se ishte eliminuar pa të drejtë dhe këtë e kishte thënë në një intervistë për mediat shqiptare. Këngëtarja madje kishte përmendur edhe emra potencial që mund ta fitojnë këtë spektakël.

Nuk dihet se a do të kthehet Afërdita në spektakël apo jo, për shkak se akuzat e saj kundrejt festivalit ishin të mëdha, duke thënë se ata këtë vit kanë zgjedhur fituesit pa përfunduar ai.
Shtuar më 25/05/2012, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori